Catering

Oferta cateringowa Enso Sushi

Przygotujemy catering na wszystkie okazje, takie jak: przyjęcia okolicznościowe, wesela, urodziny, bankiety czy konferencje! Dodatkowo możemy zaoferować cieszący się bardzo dużą popularnością live cooking prowadzony przez naszego sushi mastera.

Wesela

Szukasz wyjątkowego pomysłu na weselny catering w Kielcach? Zależy Ci na tym, żeby zachwycić i zaskoczyć gości? Zamów catering dopasowany do Twoich potrzeb i smaków. Świeżość, styl i nowoczesność to coś czym możesz się wyróżnić, a dzięki live cookingowi prowadzonemu przez naszego sushi mastera zamienimy pozornie zwykły catering w prawdziwy performance. Postaw na najlepszy catering w Kielcach!

Urodziny

Planując imprezę urodzinową, chcesz zaskoczyć swoich gości i zapewnić im niezapomniane wrażenia kulinarne? Zamów dopasowany do Twoich oczekiwań sushi catering. Razem z nami możesz wzbogacić swoją imprezę urodzinową o dodatkowe show - live cooking poprowadzony przez naszego sushi mastera. Postaw na najlepszy catering w Kielcach!

Bankiety

Organizujesz bankiet w Kielcach i pragniesz, by był on niezapomnianym wydarzeniem na wysokim poziomie? Postaw na najlepszy catering w Kielcach! Sushi catering to coś co zawsze zaskoczy, a jednocześnie zachwyci Twoich gości. Dodatkowo każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, tak by sprostać wszelkim oczekiwaniom Klienta. 

Konferencje 

Planując konferencję w Kielcach, pragniesz zapewnić uczestnikom nie tylko inspirujące treści, ale także pyszny, świeży i smaczny poczęstunek? Postaw na najlepszy sushi catering w Kielcach - to doskonały sposób, aby dodać prestiżu Twojemu wydarzeniu i zapewnić gościom przerwę pełną smaku. Ofertę przygotujemy indywidualnie, tak aby sprostała Twoim oczekiwaniom.

Przyjęcia okolicznościowe (chrzciny, komunia, bierzmowanie, kawalerski, panieński, baby shower)

Organizując w Kielcach przyjęcie okolicznościowe takie jak chrzciny, komunia, bierzmowanie, wieczór kawalerski, panieński czy baby shower, chcesz zaoferować coś wyjątkowego, co wyróżni Twoje wydarzenie, a dodatkowo pomoże Ci je dopiąć na ostatni guzik? Catering sushi to oryginalny, nowoczesny i elegancki wybór, który zachwyci Twoich gości, a dodatkowo może stać się dodatkową atrakcją z live cookingiem poprowadzonym przez naszego sushi mastera. Postaw na najlepszy catering w Kielcach!

 

Poniżej zamieszczamy 4 przykładowe propozycje zestawów cateringowych.
Jeśli potrzebujesz czegoś dostosowanego dla Ciebie, śmiało skontaktuj się z nami!

Zestaw 1 (100 szt. / 15 osób) .............. 600 zł

(pałeczki, miseczki, wasabi, imbir, sos sojowy)

Hosomaki - 18 szt.
Nigiri - 10 szt.
Uramaki - 24 szt.
Uramaki Special - 24 szt. 
Futomaki - 24 szt.

Zestaw 2 (150 szt. / 25 osób) .............. 900 zł

(pałeczki, miseczki, wasabi, imbir, sos sojowy)

Hosomaki - 30 szt.
Nigiri - 14 szt.
Uramaki - 32 szt.
Uramaki Special - 32 szt. 
Futomaki - 42 szt.

 

Zestaw 3 (300 szt. / 50 osób).............. 1700 zł

(pałeczki, miseczki, wasabi, imbir, sos sojowy)

Hosomaki - 60 szt.
Nigiri - 28 szt.
Uramaki - 64 szt.
Uramaki Special - 64 szt. 
Futomaki - 84 szt.

Zestaw 4 (500 szt. / 100 osób) .............. 2500 zł

(pałeczki, miseczki, wasabi, imbir, sos sojowy)

Hosomaki - 96 szt
Nigiri - 48 szt.
Uramaki - 112 szt.
Uramaki Special - 112 szt. 
Futomaki - 132 szt.